niedziela, 8 września 2013

TUJE W OGRODZIE

Jutro umieszczę fotki z mojego ogródka...  Ze względu na to, że do mieszkania wprowadziłam się 3 tyg. temu, a LATO już się kończy :( nie szalałam aż tak jak bym tego chciała! Raczej ograniczyłam się do roślin, które przetrwają zimę... Ale patrząc na ogródki sąsiadów, które w większości są gołe i wesołe... z mojego jestem dumna! Wczoraj zakupiłam nowe Tuje  z przeceny 22 zł szt. ok 100 cm wysokości :) Rewelacyjna cena, ponieważ miesiąc temu kupiłam Tuje ok 30 cm wys. za 29zł szt. Zobaczymy czy te drzewka z promocji nie okażą się przypadkiem chore ? ale pf pff mam nadzieję, że to ze względu na koniec sezonu taka Promocja i moje nowe Żywotniki zapuszczą korzenie w swoim nowym domku :)

Ogrodnicza ze mnie taka... że nie odróżniam Tuji od Cyprysa, więc mam nadzieję że przez zimę doszkolę się w internecie i na wiosnę już z większym doświadczeniem będę mogła pielęgnować moje rośliny!


Do miłośników Roślin: Proszę o porady jak przygotować rośliny przed zimą...?
Jeśli ktoś może polecić portale o ogrodnictwie lub  filmik na youtube będę wdzięczna!

2 komentarze:

  1. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ogródka, sama niestety go nie posiadam, ale lubię oglądać pomysły innych osób :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Prace w ogrodzie przeciągnęły się do godzin wieczornych aż pogoda nagle się zepsuła i spadł deszcz... Więc fotek na razie nie ma :) Mam nadzieję że jutro będzie słoneczko to napstrykam kilka zdjęć!

    OdpowiedzUsuń